ІННОВАЦІЙНИЙ ПІДХІД ДО РОЛІ МЕТОДИЧНИХ ОБ’ЄДНАНЬ УЧИТЕЛІВ У ФОРМУВАННІ ОСНОВ ЗДОРОВ’Я УЧНІВ ЗАГАЛЬНООСВІТНІХ ШКІЛ
DOI:
https://doi.org/10.31865/2414-9292.12.2020.206745Ключові слова:
методичні об’єднання, науково-методична робота, здоров’я, фізична культура.Анотація
У статті досліджено особливості функціонування методичних об’єднань учителів у системі науково-методичної роботи загальноосвітніх навчальних закладів; досліджено систему науково-методичної роботи на шкільному рівні; досліджено аналітично-педагогічний та організаційно-педагогічний напрямки діяльності методичних об’єднань учителів; визначено алгоритм аналітично-педагогічної роботи діяльності методичних об’єднань учителів.Посилання
Гнітецька, Т. В. (1998). Організаційно-педагогічні умови оптимізації фізичного виховання учнів гімназії (10 років). (Автореферат ди канд. наук з фіз. вихов. і спорту). Луцьк, Україна: Волинський державний університет ім. Лесі Українки.
Демчук, В. С. (2009). Організація науково-методичної роботи в загальноосвітньому навчальному закладі. Теоретичні питання культури, освіти та виховання, 39, 42-45.
Демчук, В. С. (2010). Організаційна структура менеджменту загальноосвітнього навчального закладу. Теоретичні питання культури, освіти та виховання, 41, 82-88.
Дутчак, А. (2009). Науково-методична робота як засіб розвитку фахових компетентностей педагогів. Обрії, 1, 136–138. Взято з http://www.nbuv.gov.ua/portal/Soc_Gum/obrii/2009_1/Dutchak.doc.pdf
Жерносєк, І. П. (2006). Організація науково-методичної роботи в школі. Харків, Україна: Основа.
Здоровий спосіб життя Киян – пріоритет роботи столичного центру здоров’я. (2006). Ваше здоров’я, 16 (843), 8–9.
Іваній, І. В. (2007). Проектування системи виховання фізичної культури особистості: синергетичний підхід. Педагогічні науки. Сбруєва А.А. (Ред.), (с. 71-81). Суми, Україна.
Іванова, Л. І. (2003). Предмет «Основи здоров’я і фізична культура та шкільний футбол в системі освіти України». Фізичне виховання в школі, 3, 15–16.
Осадчук, Т. В. (1999). Творчий підхід до організації фізичного виховання сучасних школярів. Фізичне виховання, спорт і культура здоров’я у сучасному суспільстві. Федьченко
В.О. (Ред), (с. 460–464). Луцьк, Україна.
Павлютенков, Є. М., Крижко, В. В. (2005). Організація методичної роботи. Харків, Україна: Основа.
Сташко, Ж. М. (2013). Колективні форми методичної роботи. Шкільний світ, 12, 128–130.
Освітній простір: нові форми методичної роботи. (2015). Взято з http://infosvit.if.ua/novi-formy-metodychnoji-roboty/
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).