Редакційний штат

Головний редактор

Гаврілова Людмила Гаврилівна – доктор педагогічних наук, професор, ДВНЗ «Донбаський державний педагогічний університет», м. Слов’янськ, Україна.

Відповідальний редактор

Бескорса Олена Сергіївна – кандидат педагогічних наук, доцент, ДВНЗ «Донбаський державний педагогічний університет», м. Слов’янськ, Україна.

Члени редакційної колегії

Kush Joseph – Ph.D., professor, Duquesne University, USA.

Гриньова Валентина Миколаївна – доктор педагогічних наук, професор, Харківський національний педагогічний університет імені Г.С. Сковороди, м. Харків, Україна.

Ішутіна Олена Євгенівна – кандидат педагогічних наук, доцент, ДВНЗ «Донбаський державний педагогічний університет», м. Слов’янськ, Україна.

Колган Олена Володимирівна – кандидат філологічних наук, доцент, ДВНЗ «Донбаський державний педагогічний університет», м. Слов’янськ, Україна.

Кухар Людмила Олександрівна – кандидат педагогічних наук, Національний педагогічний університет імені М.П. Драгоманова, м. Київ, Україна.

Лещенко Марія Петрівна – доктор педагогічних наук, професор, Університет Яна Кохановського, м. Кельце, Польща.

Литвинова Світлана Григорівна – доктор педагогічних наук, професор, Національна академія педагогічних наук України, м. Київ, Україна.

Матвійчук Людмила Анатоліївна – кандидат педагогічних наук, доцент, Національний університет «Чернігівський колегіум» імені Т.Г. Шевченка, м. Чернігів, Україна.

Набока Ольга Георгіївна – доктор педагогічних наук, професор, ДВНЗ «Донбаський державний педагогічний університет», м. Слов’янськ, Україна.

Омельченко Світлана Олександрівна – доктор педагогічних наук, професор, ДВНЗ «Донбаський державний педагогічний університет», м. Слов’янськ, Україна.

Панасенко Елліна Анатоліївна – доктор педагогічних наук, професор. ДВНЗ «Донбаський державний педагогічний університет», м. Слов’янськ, Україна.

Падалка Руслана Миколаївна – кандидат філологічних наук, доцент, ДВНЗ «Донбаський державний педагогічний університет», м. Слов’янськ, Україна.

Саяпіна Світлана Анатоліївна – доктор педагогічних наук, професор, ДВНЗ «Донбаський державний педагогічний університет», м. Слов’янськ, Україна.

Семеног Олена Миколаївна – доктор педагогічних наук, професор, Сумський державний педагогічний університет імені А.С. Макаренка, м. Суми, Україна.

Семеріков Сергій Олексійович – доктор педагогічних наук, професор, Криворізький державний педагогічний університет, м. Кривий Ріг, Україна.

Хижняк Інна Анатоліївна – доктор педагогічних наук, професор, ДВНЗ «Донбаський державний педагогічний університет», м. Слов’янськ, Україна.

Цвєткова Ганна Георгіївна – доктор педагогічних наук, доцент. Національний педагогічний університет імені М.П. Драгоманова, м. Київ, Україна.