ІНТЕРАКТИВНИЙ АСПЕКТ СУЧАСНОЇ ВОКАЛЬНОЇ ОСВІТИ ВЧИТЕЛІВ НА ПРИКЛАДІ МЕТОДУ EVT
DOI:
https://doi.org/10.31865/2414-9292.11.2019.197234Ключові слова:
вокальна методика Джо Естіл, EVT, новітні педагогічні технології, інноваційні методи, анатомія, універсальна методика формування та розвитку вокальних навичок.Анотація
У статті розглянуто унікальну вокальну методику всесвітньо відомого, видатного педагога, вокаліста, медика та науковця др. Джо Естіл. Проаналізовано ключові аспекти її діяльності, що представляють міцний теоретико-практичний фундамент для розвитку конкурентноспроможної української вокальної школи майбутнього в контексті інтеграційно-європейських тенденцій розвитку суспільства. Розкрито сутність понять: «методика EVT», «інноваційне навчання», досліджено комплекс прийомів теоретико-практичного курсу Джо Естіл для розвитку вокального голосу.
Проаналізовано міждисциплінарний характер методики та вивчено історичні матеріали, що стали підґрунтям для її становлення та розвитку. З’ясовано цінність практичної спадщини методики др. Джо Естіл для розвитку науки та вокальної педагогіки у світі та в Україні зокрема.
Посилання
Ашрапова, Д. Д. (2017). Инновации в вокальной педагогике. Вестник института мировых цивилизаций, 15( 2), 15–21.
Бабакова, П. Н. (2018). Джо Эстилл и ее уникальный метод. Лучшая студенческая статья. Краснодар, Россия: КГУК. 188–191.
Гончаренко, С. (2011). Український педагогічний енциклопедичний словник. (2), оновл. Рівне. Україна: Волинські Обереги.
EVT. (2017). Офіційний сайт Estill Voice Training. Взято з https://www.estillvoice.com/history/
McDonald Klimek Mary. (2005). Estill Voice Level One: Compulsory Figures for Voice Control. Piysburg. USA: Estill Voice Training Sistem International LLC.
Salsbury Katharine. (2014). Estill voice training: the key to holistic voice and speech training for the actor. Взято з https://scholarscompass.vcu.edu/cgi/viewcontent.cgi?article=4383&context=etd
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).