ЗМІСТ ПРОФЕСІЙНОЇ ПІДГОТОВКИ ФАХІВЦІВ СФЕРИ ОБСЛУГОВУВАННЯ
DOI:
https://doi.org/10.31865/2414-9292.11.2019.197211Ключові слова:
зміст освіти, професійна освіта, сфера обслуговування, ресторано-готельна справаАнотація
У статті розглянуто проблему змісту професійної підготовки фахівців сфери обслуговування. Зміст професійної освіти має ознаку багатофункціональності, умотивовану чисельністю навчальних спеціальностей і наукових напрямів, за якими відбувається підготовка фахівців. Професійна підготовка – це процес, у ході якого осмислюють, оптимізують навчання, дбають про об’єктивний аналіз освітніх результатів, що забезпечують можливість успішної роботи з певної професії; при вивченні педагогічних і спеціальних дисциплін. Повноцінна спеціальна підготовка майбутніх фахівців повинна забезпечити формування системи практичних знань, умінь та навичок із технології організації готельного і ресторанного господарства, сервіс у ресторанному та готельному господарстві, професійний етикет, інженерна та комп'ютерна графіка. Обсяг навчальної інформації за вищезазначеними навчальними дисциплінами великий і має тенденцію до зменшення. Вища професійна освіта – найважливіший соціально-державний інститут, що виконує функцію підготовки молодого покоління до розв’язання в майбутньому професійних завдань у певній сфері діяльності й передбачає високий рівень сформованості у випускників різних умінь і навичок, а також здатності постійно їх удосконалювати.Посилання
Бех І. Д. (2005). Принципи сучасної освіти. Педагогіка і психологія, 4, 5−27.
Кремень В. Г. (2006). Якісна освіта: сучасні вимоги. Педагогіка і психологія, 4, 5−17.
Кузьмінський А. І. (2005). Педагогіка вищої школи. Київ, Україна: Знання.
Іозіс І. В. (2017). Основні складові формування професійної культури у педагогічній теорії. Науковий вісник Миколаївського національного університету імені В. О. Сухомлинського, 4 (59), 211–217. Миколаїв: МНУ імені В.О. Сухомлинського.
Savchenko L., Savchenko K., Marchenko A. & Pylnik R. (2018). Innovative technologies of pedagogical diagnostics as a
means of improving the quality of future specialists’ education, 49,
Espacios (ISSN07981015-Venezuela-Scopus). Взято з http://www.revistaespacios.com/a18v39n49/18394920.html
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).