ДІАГНОСТИКА СФОРМОВАНОСТІ МУЗИЧНО-СЦЕНІЧНИХ УМІНЬ СТУДЕНТІВ ФАКУЛЬТЕТІВ МИСТЕЦТВ ПЕДАГОГІЧНИХ УНІВЕРСИТЕТІВ
DOI:
https://doi.org/10.31865/2414-9292.8(2).2018.153801Ключові слова:
музично-сценічні вміння, майбутні вчителів музичного мистецтва та хореографії, діагностика, критерії, показники, констатувальний експеримент.Анотація
Стаття розкриває діагностичний етап формування музично-сценічних умінь майбутніх учителів музичного мистецтва та хореографії під час фахового навчання на факультетах мистецтв педагогічних університетів. Музично-сценічні вміння в контексті окресленої статті розглянуті як складний комплекс інтелектуальних, емоційних, вольових, регулятивних, художньо-творчих якостей студентів, що обумовлюють їхню здатність до артистичного втілення художнього образу в процесі виконавської діяльності на основі засвоєння спеціальних знань, навичок і практичного фахового досвіду. Розроблено структуру музично-сценічних умінь майбутніх учителів музичного мистецтва та хореографії, визначено критерії і показники. Наведено результати констатувального етапу експериментальної роботи з формування музично-сценічних умінь майбутніх учителів музичного мистецтва та хореографії.
Посилання
Зязюн, І. А. i Сагач, Г. М. (1997). Краса педагогічної дії. Київ, Україна: Українсько-фінський ін-т менеджменту і бізнесу.
Райгородский, Д. Я. (Ред.). (2008). Психологічні тести. Практическая психодиагностика. Методики и тесты. Самара, Россия: Издат. дом «БАХРАХ-М».
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).