ОСОБЛИВОСТІ ЗАСТОСУВАННЯ «LEARNINGAPPS» В РОБОТІ ЗІ СТУДЕНТАМИ ПЕДАГОГІЧНОГО УНІВЕРСИТЕТУ
DOI:
https://doi.org/10.31865/2414-9292.15.2021.242970Ключові слова:
інформаційно-комунікаційні технології, освітні ресурси, технології WEB 2.0, LearningApps.org, інтерактивні вправиАнотація
У статті розглянуто можливості використання і переваги інтерактивних вправ, розроблених за допомогою веб-сервісу LearningApps.org. Описано особливості користування ресурсом, послідовність етапів створення навчальних вправ. Наведено приклади розроблених інтерактивних вправ з психології.
Посилання
Аман, І. С. (2016). Інтернет-сервіси в освітньому просторі. Кіровоград : КЗ «Кіровоградський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені Василя Сухомлинського».
Аман, І. С. (б. д.) Інтернет-сервіс мультимедійних дидактичних вправ LearningApps. Взято з http://internet-servisi.blogspot.com/p/learning-apps.html.
Біла книга національної освіти України. (2009). За ред. В. Г. Кременя. Київ: Акад. пед. наук України.
Забродина, Е. В. (2018). Применение сервиса LearningApps.org при обучении бакалавров педагогического образования. Молодой ученый, 18(204), 182–186.
Коваленко, А. Б. (2013). Особливості застосування методів активного навчання у ВНЗ. Психологія: реальність і перспективи, 1, 13–16.
Сидорук, І. І. (2020). Формування соціальної компетентності студентів засобами онлайн-сервісу LearningApps. Інноваційна педагогіка, 24 (1), 226–230.
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).