СЦЕНІЧНИЙ ТАНЕЦЬ ЯК ЗАСІБ РОЗВИТКУ КРЕАТИВНИХ УМІНЬ МАЙБУТНІХ УЧИТЕЛІВ ПОЧАТКОВОЇ ШКОЛИ
DOI:
https://doi.org/10.31865/2414-9292.14.2021.236464Ключові слова:
майбутній учитель початкової школи, сценічний танець, креативні вміння, професійна підготовкаАнотація
У статті розглянуто сценічний танець як засіб розвитку креативних умінь майбутніх учителів початкової школи. Виходячи з духовно-змістовного і естeтично-культурного аспектів, окреслено основні функції хореографічного мистецтва в контексті освітнього процесу вищого навчального закладу. Визначено зміст креативних умінь в професійній підготовці студентів-педагогів, а також роль хореографічної підготовки та провідні завдання, що постають перед майбутнім учителем початкової школи для реалізації поставленої мети. Запропоновано авторську розробку сценічного танцю «Кухарчуки», підготовлену разом зі студентами спеціальності 013 Початкова освіта.
Посилання
Голдрич, О. (2006). Хореографія: посібник з основ хореографічного мистецтва та композиції танцю. Львів, Україна: СПОЛОМ.
Зайцев, Є., Колесниченко, Ю. (2007). Основи народно-сценічного танцю. Вінниця, Україна: Нова книга.
Клепиков, О.І., Кучерявий, І.Т. (1996). Основи творчості особи. Київ, Україна: Вища школа.
Онофрійчук, Л.М. (2009). Формування творчих умінь підлітків засобами музичного театру ляльок. (Автореф. дис. канд. пед наук). Київ, Україна.
Падалка, Г.М. (2008). Педагогіка мистецтва (Теорія і методика викладання мистецьких дисциплін). Київ, Україна: Освіта України.
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).